Kontakty

Jan Alt
Mladých Běchovic 2, Praha 9, 190 11

IČ: 87261774

https://wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/darv_res.cgi?ico=87261774&jazyk=cz&xml=1

 

Telefonní číslo
+420 601 548 836

E-mail: prevence2020@seznam.cz

 

 

 

O mne:

 

Nákupem a prodejem zboží se zabývám již od roku 2009. 

V mém okolí je mnoho lidí, kteří by si rádi pořídili přípravky a respirátory, ale nemají možnost, nebo se bojí, aby respirátor, nebo nějaký jiný výrobek, nebyl vyroben bez certifikace. Těchto respirátorů se bude objevovat čím dál více, jakožto provizorní náhrady roušek (tímto ale velká poklona všem lidem, kteří chtěli situaci řešit podobně jako já a začali roušky šít, protože je to alespoň nějaká ochrana, když už jsme v tom my občané a hlavně zdravotníci a složky IZS (o které se snad už stát nyní postará) zůstali sami, nebo dokonce přímo vyráběných bavlněných roušek, které můžete použít jen na 2 hodiny a při nesprávném vyvařování Vám mohou při dalším použití spíše uškodit. Na veřejnosti se má chodit s rouškou, ale snad nemusím nikomu vysvětlovat, že mít nějaký respirátor je mnohem bezpečnější.

Tento web vznikl z mého původního záměru sehnat kvalitní respirátory a gely pro rodinu a přátelé. Zkoušel jsem shánět produkty a stal se i obětí různých podvodů. Vše zlé je ale i pro něco dobré a za cenu nějakých finančních ztrát se mi podařilo sehnat věrohodné výrobce. Snažím se získat portfolio výrobků, které by se mohlo hodit. Ještě jednám o ochranném prostředku - jednorázových rukavic, který by se měl objevit v nabídce od 30.3.2020.

 

Pokud byste chtěli objednávku zrušit,  v případě platbou bankovním převodem požádejte na e-mail vraceniprevence2020@seznam.cz o navrácení peněz, do 14 ti pracovních dní je budete mít zpět. 

V případě služby PayPal stačí zažádat přímo u PayPal, který Vám vrátí peníze bez poplatku.

 

 

Všem přeji hodně pohody a hlavně zdraví,

Jan Alt